Aktuality

Registrace spuštěny

Přátelé, kamarádi… jedeme bomby a spustili jsme registrace na rok 2020.

Máme pro Vás několik novinek.

Tak za prvé jsou dvě vlny, OPEN a ELITA, rozdíl vysvětlil nejvrchnější GEROY Sasha ve videu, jinak info najdete na webu v pravidlech.

Za druhé, spouštíme další závod, který bude v Beskydech, destinaci vypustíme po soutěži. Takže se můžete registrovat na jeden závod nebo DOUBLE na oba.

Za třetí, navázali jsme spolupráci a budeme podporovat projekt Colliery Srdcem takže kdo má zájem podpořit hendikepované sportovce, aby mohli taky cvičit, můžete tak učinit tím, že si v registraci přikoupíte podporu tohoto skvělého projektu.

Jo a poukazy, kdybyste náhodou chtěli někoho obdarovat skvělým zážitkem na GEROYovi, ty budou k dispozici co nevidět. Dáme info tady. Takže šup šup na registrace www.geroy.cz.

Jo a u nás se startovní listina dělá podle data registrace, takže kdo se dříve zaregistruje ten dříve běží. VYJÍMKY NEDĚLÁME!!! No možná maximálně, kdyby chtěl někdo běžet jednotlivce, dvojice i čtvěřice…tak to mu asi vyhovíme, aby to všechno stihl…😂👍


GEROY – extrémní závod Colliery Srdcem Zubr #geroycz #geroyocr #trenujunageroye #limitjejenslovo #ocr #obstacles #extremrace #extremnizavod #geroykids #deti #preroveu #pivozubr

0
  Související příspěvky
  • No related posts found.

Přidat komentář