Soutěž s Ruma Sport

Máte rádi extrémní závody? Plno bláta a překážek? Chcete si ověřit své limity?

GEROY – extrémní závod bude příští rok 12.9.2020 ve Frýdlantu nad Ostravicí a my Ruma Sport budeme u toho, stejně jako naši partneři Colliery CrossFit Ostrava. Bude to velké 

POZOR!!!!! Hledají se 4 členové týmu Rumasport-Lysohoři, mohou soutěžit sami za sebe, nebo jako dvojčlené týmy. Muži, nebo ženy, nebo i MIX. Jdete do toho? Pokud už registraci máte, můžeme se dohodnout také, jméno týmu lze změnit i dodatečně, ale pro 4 Lysohory máme startovné.

CO Z TOHO?
1) Startovné (800,-) ZDARMA/osoba
2) Týmové oblečení z Rumasportu: Triko z kolekce Lysohoři, čelenka a kompresní podkolenka (celkem za 1447). Dle dohody pro dámský tým, speciální cena na týmové legíny s logem Lysohoři.
3) Pokud se náš tým umístí na bedně, získá navíc k cenám ze závodů, poukaz na 1000,-/osoba, na výběr čehokoliv z Rumasportu. Třeba ty diskutované nesmeky Snowline 

Pište SZ, mail katka@rumasport.cz, nebo volejte: 606424845

 

 

 

0

Mikulášskou soutěž

Máme tady jednu Mikulášskou soutěž o ceny od našeho generálního partnera pivovaru Zubr.

Co je třeba udělat?

Nic moc, jen mít do 5.12.2019 zaplacenou registraci a budeš ve slosování.

Takový sud piva GRAND se může na silvestra hodit, ne….

 

0

Registrace spuštěny

Přátelé, kamarádi… jedeme bomby a spustili jsme registrace na rok 2020.

Máme pro Vás několik novinek.

Tak za prvé jsou dvě vlny, OPEN a ELITA, rozdíl vysvětlil nejvrchnější GEROY Sasha ve videu, jinak info najdete na webu v pravidlech.

Za druhé, spouštíme další závod, který bude v Beskydech, destinaci vypustíme po soutěži. Takže se můžete registrovat na jeden závod nebo DOUBLE na oba.

Za třetí, navázali jsme spolupráci a budeme podporovat projekt Colliery Srdcem takže kdo má zájem podpořit hendikepované sportovce, aby mohli taky cvičit, můžete tak učinit tím, že si v registraci přikoupíte podporu tohoto skvělého projektu.

Jo a poukazy, kdybyste náhodou chtěli někoho obdarovat skvělým zážitkem na GEROYovi, ty budou k dispozici co nevidět. Dáme info tady. Takže šup šup na registrace www.geroy.cz.

Jo a u nás se startovní listina dělá podle data registrace, takže kdo se dříve zaregistruje ten dříve běží. VYJÍMKY NEDĚLÁME!!! No možná maximálně, kdyby chtěl někdo běžet jednotlivce, dvojice i čtvěřice…tak to mu asi vyhovíme, aby to všechno stihl…😂👍


GEROY – extrémní závod Colliery Srdcem Zubr #geroycz #geroyocr #trenujunageroye #limitjejenslovo #ocr #obstacles #extremrace #extremnizavod #geroykids #deti #preroveu #pivozubr

0
Stránka 1 z8 12345...»