Archiv 2017
Vše co bylo v roce 2017

1. ročník extrémního překážkového závodu GEROY je za námi.

Přerov na chvíli zažil něco, co ještě tady nebylo. A to přímo kousek od centra města.
Akční scény, bláto, voda, plazení pod ostnatým drátem, překážky vysoké i nízké, brodění atd. Adrenalin, osobní drama, překonávání sama sebe... A bylo toho ještě více a lidé byli nadšeni.
A hlavně - odcházeli spokojení a se vztyčenou hlavou - zvládl jsem to! Každý, kdo prošel cílovou čarou ať už po dvou nebo po čtyřech... dostal svoji zaslouženou placku a mohl si říct: "Dal jsem GEROY!"
Půlroční příprava celé akce má svůj výsledek. Ohlasy veřejnosti, a především závodníků, předčily naše očekáváním - velmi dobré a pozitivní. Pro celý realizační tým i dobrovolníky čítající okolo 100 lidí je to cenná odměna. A já mám upřímnou radost, že vše klaplo. A nejen já.

Bez ohledu na to, že na začátku tohoto projektu mu jen málo kdo věřil a museli jsme překonávat těžkosti, hledat partnery, sponzory, lidi do realizačního týmu, vyřizovat nezbytné formality, povolení atd. Pak samotné úsilí a energie jednotlivých lidí (i ohleduplnost rodin), volný čas věnovaný "jednomu nápadu", který nelze ani spočítat... přesto MY TO ZVLÁDLI! Stálo to za to a já osobně vím, že to mělo smysl!
Jméno akce GEROY se dnes rozneslo velmi rychle mezi ostatními podobnými závody. Statečně si vybojovalo své místo na slunci. Ať už nás budou brát vážně nebo ne, už teď vím, že budou další ročníky a to zde v Přerově. Jen nesmíme stát na místě. Jít dál, přes překážky až do cíle.

Rád bych poděkoval především svému organizačnímu týmu GEROY. Lidem, kteří se obětavě pustili do plánování, příprav i realizace, kdy na začátku nebylo nic a co bude na konci, jsme ještě nevěděli. Dnes se ohlédněte, co jste obrovského dokázali! Klobouk dolů před Vámi...
Děkuji generálnímu partnerovi společnosti SIGNALBAU, bez které by se tento projekt neuskutečnil. Neplazilo by se, nepřelézalo a nepřeskakovalo...
Děkuji statutárnímu městu Přerov a jeho pracovníkům za vstřícný přístup k realizaci této akce. Státním institucím jako jsou Povodí Moravy, Správa CHKO Litovelské Pomoraví a Agentuře ochrany přírody ČR, Rybářskému svazu Přerov, Městské policii Přerov, SDH Žeravice a SDH Čekyně, VaK Přerov, Technické služby města Přerova a lidem z park Michalov.
Také velký dík patří firmám, které se podílely na přípravě této akce jako je Kunst, spol. s r. o., Formel s. r. o. za materiální podporu, Profistav s.r.o., Pivovar ZUBR a.s., Bubik s.r.o., TJ Spartak za skvělé zázemí ve sportovní hale, Zemědělské škole za využití jejich pozemků.
Všem, kteří v projekt uvěřili a tak či onak přispěli k uskutečnění této akce.
Díky lidi. 

S pozdravem, Alexandr Salachov, hlavní organizátor