Překážky
co Vás čeká a nemine

Jaké budou překážky? Luxusní, jako na 1. ročníku a ještě něco navíc...

Pračka

10.05.2018

Po luxusní a léčivé bahenní lázni je třeba trochu "vyprat" své nové běhací věci ve vodě. A na to tu máme naši "poloautomatickou pračku". Do ní se vstupuje zásadně pozadu a hlavou dopředu. K přemístění použijete ručkování. Hloubka vody cca 0,5 m. A perete, a perete, a perete. Na konci vyleze čistý GEROY.

Šplh na laně... jedni ho milují, druzí nenávidí. Nicméně, abys byl ten správný GEROY, čeká Tě šplh na laně na kontejner do výšky 4,5 m. I když to vypadá složitě, v realitě je to jednoduché :-) Když to zvládnou ženy tak chlapi to dají hravě...tedy doufáme.-) Pak se stačí skutálet jako sud po síti a seskočit dolů. GEROY to dá! ...

Řeku Bečvu si vychutnáte nejen "během po vodě", ale také broděním s pomocí lana. V určitém úseku musíte překonat Bečvu s pomocí lana, aniž ho pustíte... jinak bude trest v podobě "utopence"... GEROY má svůj osud vždy ve vlastních rukách!

Pneu stěna

14.04.2018

Pokud si myslíš, že stěna z pneumatik je jednoduchá záležitost, tak budeš (ne)mile překvapen. Zvlášť, když je 3 metry vysoká. Ověří tvou koordinaci těla a smyl pro výšky. Ale GEROY je vždy na lezení připraven!

Tajga

30.03.2018

Sibiřská Tajga - divoký přírodní les. Trasa vede přes drsné zarostlé stromy, keře a prodírat se přes ně je fyzicky náročné. GEROY se prodere všude!

Vlčí jámy

20.03.2018

Vlčí jámy - série menších terénních nerovností (prostě díry v zemi jako kráva), které jsou částečné nebo úplně zality vodou nebo přírodním bahnem. Hloubka je od 1 do 2 m. GEROY se koupe rád!

Lávka odvahy

15.03.2018

Ať už jsi silný a velký jak chceš, tak na "Lávce Odvahy" budeš mít co dělat sám ze sebou. Stačí projít po Lávce tipu "fošna" v delce 10 m. a to ve výšce prez 2m. a jsi náš GEROY :-)

Plovoucí most

12.03.2018

Není most jako most, zvlášť když je to plovoucí most, který se neustále hýbe. Stačí k němu dojít, respektive doplout (hloubka 1,5 m) pak na něj vylézt, přejít na druhou stranu po trámku a šup zpět do vody. Vypadá to jednoduše... ale realita... Hodně lidí bojovalo, aby vylezli nahoru. Geroy do morku kosti je vždy GEROY!

Laguna - siť

08.03.2018

Vody si ještě užijete na Laguně... Tady pro Vás připravíme nejen běh ve vodě v hloubce od 0,5m do 1,5m, ale také nějaké překážky. Jedna z nich je plavání pod sítí... Geroy i pod vodou GEROY!