STARTOVKA_DĚTI_PŘEROV

 

Závod Start číslo Jméno Příjmení Tým Start time
GEROY KIDS 480 David Kozák HC Zubr Přerov 14:00:00
GEROY KIDS 481 Tomáš Hlavačka HC Zubr Přerov 14:00:20
GEROY KIDS 482 Eliska Vesela Zadny 14:00:40
GEROY KIDS 483 Sebastien Engel Sebik 14:01:00
GEROY KIDS 484 Roman Barton GEROY Team 14:01:20
GEROY KIDS 485 Andrea Zbořilová Anďa 14:01:40
GEROY KIDS 486 Kateřina Navrátilová Katka raketa 14:02:00
GEROY KIDS 487 Nicolas Helebrand Mini tým 14:02:20
GEROY KIDS 488 Yveta Navrátilová Yvča 14:02:40
GEROY KIDS 489 Vítězslav Navrátil Víťa 14:03:00
GEROY KIDS 490 Natália Voštinková Natty 14:03:20
GEROY KIDS 491 Lukáš Borna požárník luky 14:03:40
GEROY KIDS 492 Matěj Benda Pepa z depa 14:04:00
GEROY KIDS 493 Natálie Hierschová 14:04:20
GEROY KIDS 494 Kornélie Bučková Ostravske kalače 14:04:40
GEROY KIDS 495 Ondřej Butora Bobr 14:05:00
GEROY KIDS 496 Štěpán Hellebrant Imp 14:05:20
GEROY KIDS 497 Milan Koníček Koník 14:05:40
GEROY KIDS 498 Tom Doležel Bobr 14:06:00
GEROY KIDS 499 Jan Doležel Bobr 14:06:20
GEROY KIDS 500 Dominik Ulma Dom 14:06:40
GEROY KIDS 501 Lukáš Krátký Geroy 14:07:00
GEROY KIDS 502 Tobiáš Rak Hlušovice 14:07:20
GEROY KIDS 503 Matyáš Rak Hlušovice 14:07:40
GEROY KIDS 504 Terezka Koláčková Vlčí strážci 14:08:00
GEROY KIDS 505 Emílie Koláčková Gepardí skupinka 14:08:20
GEROY KIDS 506 Zuzana Vráblová Akademie japonského jujitsu 14:08:40
GEROY KIDS 507 David Vrábel Akademie japonského jujitsu 14:09:00
GEROY KIDS 508 Eliška Rýznarová SISTERS TEAM 14:09:20
GEROY KIDS 509 Adélka Rýznarová SISTERS TEAM 14:09:40
GEROY KIDS 510 Barbora Lavická AUTO-DREI 14:10:00
GEROY KIDS 511 Adam Nitka AUTO-DREI 14:10:20
GEROY KIDS 512 Anna Dreiseitlová AUTO-DREI 14:10:40
GEROY KIDS 513 Jakub Dreiseitl AUTO-DREI 14:11:00
GEROY KIDS 514 Tobiáš Holas WWE 14:11:20
GEROY KIDS 515 Vojtěch Kupczyn AK Bohumín 14:11:40
GEROY KIDS 516 Max Hampejs Predator Workout Usti nad Labem 14:12:00
GEROY KIDS 517 Daniel Lysý Brawl stars 14:12:20
GEROY KIDS 518 Aneta Divilová Holky v akci 14:12:40
GEROY KIDS 519 Veronika Walaská Holky v akci 14:13:00
GEROY KIDS 520 Cyril Sykora Skvělá dvojka 14:13:20
GEROY KIDS 521 Eliška Grygarová Skvělá dvojka 14:13:40
GEROY KIDS 522 Bruno Christ Bambi team 14:14:00
GEROY KIDS 523 Nelinka Hyblova Nelda 14:14:20
GEROY KIDS 524 Sárinka Hyblova Sárča 14:14:40
GEROY KIDS 525 Edita Petříková STG Přerov 14:15:00
GEROY KIDS 526 Tomáš Sukop Surikata 222 14:15:20
GEROY KIDS 527 Michal Svačina TJ SOKOL VRCHOSLAVICE 14:15:40
GEROY KIDS 528 Marek Hübel Brno 14:16:00
GEROY KIDS 529 Laura Pechová Lála 14:16:20
GEROY KIDS 530 Eliška Hradilová Eliška 14:16:40
GEROY KIDS 531 Veronika Hradilová Verča 14:17:00
GEROY KIDS 532 Dorota Štursová dora 14:17:20
GEROY KIDS 533 Tomáš Bartl Tom 14:17:40
GEROY KIDS 534 Berenika Hošáková Borovice 14:18:00
GEROY KIDS 535 Viktor Hošák Borovice 14:18:20
GEROY KIDS 536 Matouš Bezděk Badminton Tovačov 14:18:40
GEROY KIDS 537 Izabela Holleschova Izabela 14:19:00
GEROY KIDS 538 Vanessa Bortlová Jack Daniels team 14:19:20
GEROY KIDS 539 Melissa Bortlová Jack Daniels team 14:19:40
GEROY KIDS 540 Adam Šindler STG Opava 14:20:00
GEROY KIDS 541 Kateřina Orálková Rychlý kůň 14:20:20
GEROY KIDS 542 Tobias Janků Orlíci Uničov 14:20:40
GEROY KIDS 543 Vendula Holušová Opava 14:21:00
GEROY KIDS 544 Šimon Holuša Opava 14:21:20
GEROY KIDS 545 Michael Procházka Spartans Vyškov 14:21:40
GEROY KIDS 546 Daniel Procházka Spartans Vyškov 14:22:00
GEROY KIDS 547 Daniel Maděrka Pomalu ale jistě 14:22:20
GEROY KIDS 548 Kristýna Klárová TeamJeseníky 14:22:40
GEROY KIDS 549 Viktorie Klárová TeamJeseníky 14:23:00
GEROY KIDS 550 Samuel Helebrand Mini tým 14:23:20
GEROY KIDS 551 Anna Kalabusová Anna K. 14:23:40
GEROY KIDS 552 Eliška Sochorová SK Sochoříci 14:24:00
GEROY KIDS 553 Dominik Dočkal Škodíci 14:24:20
GEROY KIDS 554 Gábina Dočkalová Škodíci 14:24:40
GEROY KIDS 555 Jakub Koraba Akíčhita 14:25:00
GEROY KIDS 556 Adam Koraba Akíčhita 14:25:20
GEROY KIDS 557 Matěj Peterka unos-Maťos 14:25:40
GEROY KIDS 558 Klára Fridrichová Klárka 14:26:00
GEROY KIDS 559 Darina Pavlíčková VK Přerov 14:26:20
GEROY KIDS 560 Barbora Kubová gymnastka 14:26:40
GEROY KIDS 561 Lucie Borková Lucie 14:27:00
GEROY KIDS 562 Julie Novotná Gymnastka 14:27:20
GEROY KIDS 563 Jakub Novotný Kuban 14:27:40
GEROY KIDS 564 Oliver Novák SRTG Olomouc 14:28:00
GEROY KIDS 565 Veronika Dehnerová STG Česká Třebová 14:28:20
GEROY KIDS 566 Vojtěch Juříček Vojta 14:28:40
GEROY KIDS 567 Markéta Juříčková sovička 14:29:00
GEROY KIDS 568 David Jindřišek Rafan 14:29:20
GEROY KIDS 569 Christina Borková Kiki 14:29:40
GEROY KIDS 570 Petr Kramoliš Petr 14:30:00
GEROY KIDS 571 Štěpán Kramoliš Štěpa 14:30:20
GEROY KIDS 572 Natálie Mudráková Žádný 14:30:40
GEROY KIDS 573 Tomáš Studený STELLA 14:31:00
GEROY KIDS 574 Inka Foktová STELLA 14:31:20
GEROY KIDS 575 Alexandra Piskořová Saška 14:31:40
GEROY KIDS 576 Leontýna Bulková Bullka Team MTO Olomouc 14:32:00
GEROY KIDS 577 Veronika Zamazalová Zamazalová 14:32:20
GEROY KIDS 578 Vanda Zamazalová Zamazalová 14:32:40
GEROY KIDS 579 Kateřina Růžičková Extreme obstacle runners 14:33:00
GEROY KIDS 580 Tomáš Jindřišek Rafan 14:33:20
GEROY KIDS 581 Michal Stryk TRX bez hranic Prostějov 14:33:40
GEROY KIDS 582 Dominik Polak TRX bez hranic Prostějov 14:34:00
GEROY KIDS 583 Samuel Arpád Šipoš Lola’s Dance 14:34:20
GEROY KIDS 584 Sabina Manová Sabča 14:34:40
GEROY KIDS 585 Eliška Janků Jednotlivec 14:35:00
GEROY KIDS 586 Matyáš Volný Ostravské kalače 14:35:20
GEROY KIDS 587 Laura Volná Ostravské kalače 14:35:40
GEROY KIDS 588 Filip Obdržálek Samotář 14:36:00
GEROY KIDS 589 Gabriela Stískalová Gabča 14:36:20
GEROY KIDS 590 Jozefína Stískalová Pepča 14:36:40