STARTOVKA_DOSPĚLÍ_PŘEROV_2021

 

Závod Kategorie Start číslo Jméno Příjmení Tým Start time
JEDNOTLIVCI HOBBY 1 Petr Med Meďák 11:00:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 2 Daniel Kočař STG Zlín 11:00:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 3 David Skála STG Olomouc – FiaSka 11:00:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 4 Martin Buksa Normální chlap 11:00:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 5 Jakub Sýkora Team Fitness Ural 11:01:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 6 Kamil Engel Kamil 11:01:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 7 Lucie Buksová Lucie 11:01:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 8 Miroslav Zbořil Zbořil 11:01:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 9 Jan Máčel QUALITA 11:02:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 10 Jiří Kala Qualita 11:02:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 11 Kristýna Klajmonová Šaflozubé rybičky 11:02:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 12 Jiří Juráň JURIN 11:02:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 13 MONIKA RAJDLOVÁ Lenochod Blesk 11:03:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 14 Jan Strnad STG Přerov 11:03:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 15 Jan Tláskal 11:03:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 16 Přemysl Pařenica Šaflozubé rybičky 11:03:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 17 Marek Zavadil Geroy team 11:04:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 18 Jana Řihošková Nezbeda 11:04:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 19 Barbora MANDÁTOVÁ BÁRA 11:04:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 20 Vítězslav Petřík STG Přerov 11:04:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 21 Jiří Kolář STG Česká 11:05:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 22 Šárka Kolářová Brno 11:05:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 23 Terézia Eckertová Terka 11:05:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 24 Kristýna Lauschová 11:05:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 25 Michal Janda squash Hranice 11:06:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 26 Michal Barvič Já tým 11:06:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 27 Jakub Marek Půjčovna netopýrů 11:06:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 28 Mária Bacskádiová …… 11:06:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 29 Pavel Haša FCS 11:07:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 30 Marián Tchir RAMBO 11:07:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 31 Martina Přecechtělová 11:07:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 32 Tereza Kaňoková Tess 11:07:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 33 Zdeněk Svoboda Dědek 11:08:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 34 Tomáš Gajdůšek T.H.E.A 11:08:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 35 Karla Marková Steparka 11:08:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 36 Tomáš Minařík Valachbajk team 11:08:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 37 Tomáš Klusek Warriors 11:09:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 38 Andrea Becha Warriors 11:09:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 39 Vieroslav Richtárik 11:09:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 40 Pavel Hlavizna Pali 11:09:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 41 Michal Oulehla Gladiator race team 11:10:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 42 Miroslav Prokop Steparka 11:10:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 43 Jan Becha Warriors 11:10:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 44 Pavel Zbíňovec Warriors 11:10:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 45 Jan Janiga Warriors 11:11:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 46 Jiří Strádal Warriors 11:11:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 47 Marek Hiersch 11:11:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 48 Zdeněk Bučko Ostravske kalače 11:11:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 49 Lucia Jančová Malachovské kuncky 11:12:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 50 Blažej Stella BSC 11:12:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 51 Ondřej Mareček Marda 11:12:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 52 Nikola Kazíková NIKI-TEAM 11:12:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 53 Tereza Dedková Family 11:13:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 54 Nikola Dedková Family 11:13:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 55 Vladimír Babej Family 11:13:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 56 Josef Fusek STG-Zlin 11:13:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 57 Michal Přikryl BeerMaster 11:14:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 58 Miroslav Vereskov Pankovky 11:14:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 59 Daniel Kufa Veterina Bystřice 11:14:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 60 Dalibor Hellebrant Marfťani 11:14:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 61 Iveta Nešpor Levová Marfťani 11:15:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 62 Matyáš Osina Brambora 11:15:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 63 Pavel Srovnal Smart View 11:15:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 64 Ing. Havlas Lukáš 11:15:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 65 Jan Zezůlka ATELIER X 11:16:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 66 Martin Houdek konofit 11:16:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 67 Milan Moravec oblecsvujtym.cz 11:16:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 68 Petr Kubulus koňofit 11:16:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 69 Markéta Havlinová konofit 11:17:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 70 Lucie Frančeová Trinnity 11:17:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 71 Petr Hanousek Čel-ej 11:17:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 72 Pavel Novosad STG Prostějov 11:17:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 73 Martina Býmová Koňofit 11:18:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 74 Jiří Fojtík 4ever bike 11:18:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 75 Gabriela Míšková 11:18:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 76 Zuzana Nevrtalová 11:18:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 77 Marcela Nevrtalová 11:19:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 78 Aleš Gargulák 11:19:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 79 Petr Gottwald Mattoni FreeRun 11:19:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 80 Petr Hanzlík 11:19:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 81 Vojtěch Černoch Petřvalďak 11:20:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 82 Michaela Masná MiMiVe 11:20:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 83 Michaela Knapová MiMiVe 11:20:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 84 Vendula Rolincová MiMiVe 11:20:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 85 Eva Slováčková Stg Přerov 11:21:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 86 Tomas Hampejs Predator Workout Usti nad Labem 11:21:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 87 Kuba Rolinc Chromá záda 11:21:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 88 Josef Zaoral šnek 11:21:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 89 Šárka Ocelíková AM 11:22:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 90 Michaela Valentová Sudkov 11:22:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 91 Helena Chromeková Slawex runners 11:22:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 92 Josef Rozsíval Ostrý trénink 11:22:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 93 Zdeněk Hýbl Sparťan 11:23:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 94 Petr Švadlák Svídnický Extrém Team 11:23:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 95 Luděk Maděrka Pomalu ale jistě 11:23:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 96 Miroslav Illanic STG OPAVA 11:23:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 97 Petr Šindler STG Opava 11:24:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 98 Jaroslav Šíp STG Opava 11:24:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 99 Gabriela Raabova STG Opava 11:24:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 100 Petr Ludvík Nevím 11:24:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 101 Ivan Zbur Stg Kroměříž 11:25:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 102 Pavel Korabik Ujezdsko 11:25:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 103 Lenka Čtvrtlíková STG Opava 11:25:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 104 Jan Havlásek STG Opava 11:25:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 105 Roman Barchanski Vlčák 11:26:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 106 Miroslava Piskořová Pamír 11:26:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 107 Tomáš Dědek Stg Kroměříž 11:26:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 108 Petra Dědková Stg Kroměříž 11:26:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 109 Marcel Bednář kostička 11:27:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 110 Karin Denerova Karin 11:27:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 111 Daniel Rutar Brutar 11:27:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 112 Dana Kastnerova Danuše 11:27:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 113 Jaroslav Šmotek Šmoťas 11:28:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 114 Michal Kelner Jednotlivec 11:28:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 115 Lubomir Zdráhal Stg Holešov 11:28:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 116 Radim Skřivánek STG ZLÍN 11:28:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 117 Jaromír Flossler Extra Brno 11:29:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 118 Patrik Diviš Patrik 11:29:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 119 Tomáš Walach STG HOLEŠOV 11:29:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 120 Zdeněk Drahotuský STG Holešov 11:29:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 121 Bohumila Bohumila Bohumila 11:30:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 122 Miroslav Stašek STG Opava 11:30:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 123 Karel Antoš   11:30:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 124 Hana Paikertová STG Opava 11:30:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 125 Zbyněk Ripka STG OPAVA 11:31:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 126 Eva Masariková Šneci v běhu 11:31:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 127 David Honek H1K 11:31:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 128 Tomáš Lýsek H1K 11:31:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 129 Petr Žák H1K 11:32:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 130 Jakub Šebesta H1K 11:32:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 131 Martin Langer H1K 11:32:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 132 Petr Pavlica Otrokovice 11:32:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 133 Alena Zapletalová STG Zlín 11:33:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 134 Martin Rameš EXTRA Brno 11:33:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 135 Richard Šůstek EXTRA-Brno 11:33:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 136 Štefan Hitka Hajtkovci 11:33:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 137 Martin Dvořák Extra Brno 11:34:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 138 Petr Novák SRTG Olomouc 11:34:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 139 Katerina Oralova Makejskatkou 11:34:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 140 Michal Smrcka Life Style clinic 11:34:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 141 Václav Vilches průvodce OCR závody 11:35:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 142 Jakub Maťo smrt 11:35:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 143 Stanislav Kollert STG TŘINEC 11:35:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 144 Lucie Kollertová STG TŘINEC 11:35:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 145 Tomáš Wertheimer STG Přerov 11:36:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 146 Evžen Kostka STG Opava 11:36:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 147 Jiří Korol Kuleváloš 11:36:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 148 Petr Outrata Jamastav 11:36:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 149 Radim Mlynek Ada 11:37:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 150 Václav Sitta Geroy 11:37:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 151 Richard Vytásek Extra Brno 11:37:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 152 Lucie Reichlová Drsňáci 11:37:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 153 Markéta Bosáková Drsňáci 11:38:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 154 Marta Nováková Bullka Team MTO Olomouc 11:38:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 155 Petra Macková STG Zlín 11:38:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 156 Kateřina Bulková Bullka Team MTO Olomouc 11:38:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 157 Jiří Hubík   11:39:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 158 Milan Kordula   11:39:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 159 Tomáš Tököly Splašené veverky 11:39:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 160 Karolina Srncová TRX bez hranic Prostějov 11:39:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 161 Josef Sába STG-Zlín 11:40:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 162 Richard Andrýsek STG Zlín 11:40:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 163 Tereza Křenová STG Zlín 11:40:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 164 Petr Pospěch Šebetovská Jelita 11:40:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 165 Petr Zvířecí Šebetovská Jelita 11:41:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 166 Jiří Pospíšil Šebetovská Jelita 11:41:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 167 Michaela Chytilova´ Božena 11:41:30
JEDNOTLIVCI HOBBY 168 Veronika Tomečková Melounek 11:41:45
JEDNOTLIVCI HOBBY 169 Michal Šístek Borůvkový koláč 11:42:00
JEDNOTLIVCI HOBBY 170 Patrik Chorý CHORAS TEAM 11:42:15
JEDNOTLIVCI HOBBY 171 Jan Fišar   11:42:30

 

Závod Kategorie Start číslo Jméno Příjmení Tým Start time
DVOJICE ŽENY 191 Veronika Zichová Simon team 11:50:00
DVOJICE ŽENY 192 Andrea Nezmarová Simon team  
DVOJICE MIX 193 Petr Urbančík VARIOTI.cz 11:50:30
DVOJICE MIX 194 Hanka Urbančíková VARIOTI.cz  
DVOJICE ŽENY 195 Zuzana Křížková Ty vzadu 11:51:00
DVOJICE ŽENY 196 Eliška Navrátilová Ty vzadu  
DVOJICE MUŽI 197 Petr Oliva RTRDGRG 11:51:30
DVOJICE MUŽI 198 Robin Pop RTRDGRG  
DVOJICE MIX 199 Lucie Machalová Arrows 11:52:00
DVOJICE MIX 200 Marek Kratochvíl Arrows  
DVOJICE MIX 201 Libor Hrubý LiTer 11:52:30
DVOJICE MIX 202 Tereza Hrubá LiTer  
DVOJICE MUŽI 203 Michal Antel STG Kroměříž 11:53:00
DVOJICE MUŽI 204 Jiří Košina STG Kroměříž  
DVOJICE MIX 205 Iveta Moučková Moučníci 11:53:30
DVOJICE MIX 206 Tomáš Moučka Moučníci  
DVOJICE MIX 207 David Vychodil 2 Mistři světa ve spaní 11:54:00
DVOJICE MIX 208 Tereza Vychodilová 2 Mistři světa ve spaní  
DVOJICE MIX 209 Tomáš Rous RousGang 11:54:30
DVOJICE MIX 210 Gabriela Rousová RousGang  
DVOJICE ŽENY 211 Šárka Rašková Našrot 11:55:00
DVOJICE ŽENY 212 Lucie Lehnertová Našrot  
DVOJICE MIX 213 Marie Vysloužilová Morenitas 11:55:30
DVOJICE MIX 214 Tomáš Trojek Morenitas  
DVOJICE MUŽI 215 Prokop Plawny Zbrychtnsbrenkdenc 11:56:00
DVOJICE MUŽI 216 Jakub Dvořák Zbrychtnsbrenkdenc  
DVOJICE MUŽI 217 Karel Vykoupil ŽeVyPaKa 11:56:30
DVOJICE MUŽI 218 Pavel Žemla ŽeVyPaKa  
DVOJICE MUŽI 219 Igor Štefanko IGVA 11:57:00
DVOJICE MUŽI 220 Václav Jordán IGVA  
DVOJICE MUŽI 221 Josef Kučera rychlíci z Hawru 11:57:30
DVOJICE MUŽI 222 Daniel Beran rychlíci z Hawru  
DVOJICE MIX 223 Kateřina Malásková Family 11:58:00
DVOJICE MIX 224 Martin Filouš Family  
DVOJICE MIX 225 Lenka Starostová Zdravé jádro 11:58:30
DVOJICE MIX 226 Juraj Vrábel Zdravé jádro  
DVOJICE MIX 227 Pavel Zahradníček R51 11:59:00
DVOJICE MIX 228 Alžběta Zahradníčková R51  
DVOJICE MIX 229 Stanislav Voštinka Z750R 11:59:30
DVOJICE MIX 230 Stanislav Voštinka Z750R  
DVOJICE MIX 231 Hana Jemelíková Tlustý pandy 12:00:00
DVOJICE MIX 232 Stanislav Jemelík Tlustý pandy  
DVOJICE ŽENY 233 Hana Vaňková Horalky 12:00:30
DVOJICE ŽENY 234 Eva Kociánová Horalky  
DVOJICE MIX 235 Daniel Valenta Spartans Zvolen 12:01:00
DVOJICE MIX 236 Nikola Vančíková Spartans Zvolen  
DVOJICE MUŽI 237 Václav Zbranek Valachbajk Team 12:01:30
DVOJICE MUŽI 238 Pavel Macek Valachbajk Team  
DVOJICE MIX 239 Renata Kučerová Crazy runners 12:02:00
DVOJICE MIX 240 Ivo Velcl Crazy runners  
DVOJICE MIX 241 Kamila Ministrová Crazy Runners 12:02:30
DVOJICE MIX 242 Tomáš Ministr Crazy Runners  
DVOJICE MUŽI 243 Jakub Holý Dvě nuly 12:03:00
DVOJICE MUŽI 244 Jiří Urbánek Dvě nuly  
DVOJICE MIX 245 Daniela Slavotínková Mafie Los Lipasos 12:03:30
DVOJICE MIX 246 Ondřej Gorniak Mafie Los Lipasos  
DVOJICE ŽENY 247 Zuzana Kalabusová Smart@Hard 12:04:00
DVOJICE ŽENY 248 Pavlína Vrbová Smart@Hard  
DVOJICE MUŽI 249 Stanislav Pytel NEMAKAI 12:04:30
DVOJICE MUŽI 250 Martin Štabla NEMAKAI  
DVOJICE MUŽI 251 Zdeněk Obadálek Doběhlíci 12:05:00
DVOJICE MUŽI 252 Dominik Jurek Doběhlíci  
DVOJICE MIX 253 Kamila Šubová Šupy 12:05:30
DVOJICE MIX 254 Jan Pyszko Šupy  
DVOJICE MUŽI 255 Vlastimil Mazáč 4×4 12:06:00
DVOJICE MUŽI 256 Patrik Balog 4×4  
DVOJICE MIX 257 Michal Koláček KOSI 12:06:30
DVOJICE MIX 258 Lenka Siderasová KOSI  
DVOJICE MIX 259 Daniel Čech VM Cross 12:07:00
DVOJICE MIX 260 Jitka Kožnarová VM Cross  
DVOJICE MIX 261 Marek Šťastný Čočka a Polenta 12:07:30
DVOJICE MIX 262 Lucie Adámková Čočka a Polenta  
DVOJICE MIX 263 Václav Kozub Lenoši 12:08:00
DVOJICE MIX 264 Tereza Lajdorfova Lenoši  
DVOJICE ŽENY 265 Petra Valčuhová Matky v akci 12:08:30
DVOJICE ŽENY 266 Lenka Bělánková Matky v akci  
DVOJICE ŽENY 267 Alena Švarcová Běhny 12:09:00
DVOJICE ŽENY 268 Kristýna Jarábková Běhny  
DVOJICE MIX 269 Silvie Zelinková Zelinkovi 12:09:30
DVOJICE MIX 270 Miroslav Zelinka Zelinkovi  
DVOJICE MIX 271 Dominika Filipková Alfapack 12:10:00
DVOJICE MIX 272 Gevorg Ohanyan Alfapack  
DVOJICE MIX 273 Tomáš Chromek SLAWEX runners 12:10:30
DVOJICE MIX 274 Eva Málková SLAWEX runners  
DVOJICE MUŽI 275 Jan Rudolf Dolák Bez plic 12:11:00
DVOJICE MUŽI 276 Šimon Kubálek Bez plic  
DVOJICE ŽENY 277 Michaela Pravcová Dvě dvojky 12:11:30
DVOJICE ŽENY 278 Karin Adamcová Dvě dvojky  
DVOJICE ŽENY 279 Tereza Rýznarová Sestřičky z ortopky 12:12:00
DVOJICE ŽENY 280 Anna Bundilová Sestřičky z ortopky  
DVOJICE MUŽI 281 Pavel Rýznar BROTHERS TEAM 12:12:30
DVOJICE MUŽI 282 Martin Rýznar BROTHERS TEAM  
DVOJICE MUŽI 283 Jiří Caletka Young men 12:13:00
DVOJICE MUŽI 284 Jiří Caletka Young men  
DVOJICE ŽENY 285 Lenka Kollnerová STG Kroměříž 12:13:30
DVOJICE ŽENY 286 Iva Nagyová STG Kroměříž  
DVOJICE MUŽI 287 Michal Heger Kunčiňáci 12:14:00
DVOJICE MUŽI 288 Jan Kubiš Kunčiňáci  
DVOJICE MIX 289 Petra Bábková STG Prostějov 12:14:30
DVOJICE MIX 290 Radovan Bábek STG Prostějov  
DVOJICE MUŽI 291 Radim Vitek STG Opava 12:15:00
DVOJICE MUŽI 292 Jan Tecl STG Opava  
DVOJICE MIX 293 Veronika Hitková Hajtkovci 12:15:30
DVOJICE MIX 294 Tomáš Hitka Hajtkovci  
DVOJICE MUŽI 295 Petr Rozsypal Kochlici 12:16:00
DVOJICE MUŽI 296 Martin Sousek Kochlici  
DVOJICE MUŽI 297 Radek Vrbík TORA 12:16:30
DVOJICE MUŽI 298 Marek Sassik TORA  
DVOJICE MUŽI 299 Jan Veselý SINEP 12:17:00
DVOJICE MUŽI 300 Jan Kolomazník SINEP  
DVOJICE MIX 301 Pavla Pyszková PADAM 12:17:30
DVOJICE MIX 302 Adam Bartel PADAM  
DVOJICE MIX 303 Jana Bortlová Jack Daniels team 12:18:00
DVOJICE MIX 304 Milan Bortl Jack Daniels team  
DVOJICE MIX 305 Adéla Burdová Papagáji 12:18:30
DVOJICE MIX 306 Ondřej Otáhal Papagáji  
DVOJICE JUNIOR 307 Tereza Bartlová   12:19:00
DVOJICE JUNIOR 308 Kateřina Prvá    
DVOJICE MUŽI 309 Zbyněk Frenzel 82 12:19:30
DVOJICE MUŽI 310 Jan Odstrčil 82  
DVOJICE MUŽI 311 Ondřej Chmelař Band of Brothers 12:20:00
DVOJICE MUŽI 312 Jan Ossos Band of Brothers  
DVOJICE MIX 313 Jakub Zelený Srtg Olomouc 12:20:30
DVOJICE MIX 314 Katka Richterová Srtg Olomouc  
DVOJICE MUŽI 315 Jan Richter Srtg Olomouc 12:21:00
DVOJICE MUŽI 316 Martin Boczylo Srtg Olomouc  
DVOJICE MIX 317 Michal Hel Extreme obstacle runners 12:21:30
DVOJICE MIX 318 Kateřina Odleváková Extreme obstacle runners  
DVOJICE MUŽI 319 Jan Vysloužil Two Birds One Stone 12:22:00
DVOJICE MUŽI 320 Aleš Vysloužil Two Birds One Stone  
DVOJICE MIX 321 Petra Vincenecová NoStress 12:22:30
DVOJICE MIX 322 Jaromír Trucla NoStress  
DVOJICE MUŽI 323 Jiří Aberle Army of TWO 12:23:00
DVOJICE MUŽI 324 Ondřej Starý Army of TWO  
DVOJICE MIX 325 Veronika Tylová Moneta 12:23:30
DVOJICE MIX 326 Jaroslav Drozd Moneta  
DVOJICE MIX 327 Hynek Ondracek JÁ & TY 12:24:00
DVOJICE MIX 328 Sabina Kalusova JÁ & TY  
DVOJICE JUNIOR 329 Veronika Vláčilová Avengers 12:24:30
DVOJICE JUNIOR 330 Zdeněk Kaprál Avengers  
DVOJICE MIX 331 Eva Jančíková Já &ty 12:25:00
DVOJICE MIX 332 Filip Jančík Já &ty  
DVOJICE MUŽI 333 Pavel Majíček Šohaji 12:25:30
DVOJICE MUŽI 334 Stanislav Tlach Šohaji  
DVOJICE MIX 335 Petra Stryková TRX bez hranic Prostějov 12:26:00
DVOJICE MIX 336 Karel Volf TRX bez hranic Prostějov  
DVOJICE MIX 337 Ivan Zatko FCB vs SFC 12:26:30
DVOJICE MIX 338 Renáta Večerková FCB vs SFC  
DVOJICE MIX 339 Ondřej Mareček OA Přerov 12:27:00
DVOJICE MIX 340 Anastázie Němčáková OA Přerov  
DVOJICE MUŽI 341 Burdík Radoslav Bajkeři 12:27:30
DVOJICE MUŽI 342 Petr Vlasák Bajkeři  
DVOJICE MUŽI 343 Karel Kopp Břuši 12:28:00
DVOJICE MUŽI 344 Jakub Matulík Břuši  
DVOJICE MUŽI 345 Lukáš Dostal Špačci 12:28:30
DVOJICE MUŽI 346 Tomáš Svoboda Špačci  
DVOJICE MIX 347 Pavlína Kornášová x force 12:29:00
DVOJICE MIX 348 Michal Lysý x force  

 

Závod Kategorie Start číslo Jméno Příjmení Tým Start time
ČTVEŘICE   371 Milan Koníček ArmyPol 12:35:00
ČTVEŘICE   372 Lucie Gazdová ArmyPol  
ČTVEŘICE   373 Andrea Hechtová ArmyPol  
ČTVEŘICE   374 Martin Farkavec ArmyPol  
ČTVEŘICE   375 Dušan Hanák Urputné jizvičky 12:36:00
ČTVEŘICE   376 Ludvík Rektořík Urputné jizvičky  
ČTVEŘICE   377 Pavel Blahůšek Urputné jizvičky  
ČTVEŘICE   378 Tadeáš Bubeník Urputné jizvičky  
ČTVEŘICE   379 Lukáš Gottvald A Tomáš Jedno 12:37:00
ČTVEŘICE   380 Hana Kramolišová A Tomáš Jedno  
ČTVEŘICE   381 Milena Vítová A Tomáš Jedno  
ČTVEŘICE   382 Svatomír Pohlídal A Tomáš Jedno  
ČTVEŘICE   383 David Ondráček MI&DRA 12:38:00
ČTVEŘICE   384 Michaela Ondráčková MI&DRA  
ČTVEŘICE   385 Ivona Michálková MI&DRA  
ČTVEŘICE   386 Jiří Michálek MI&DRA  
ČTVEŘICE   387 Lukáš Chmela TEAM Plešovec 12:39:00
ČTVEŘICE   388 Karolína Večerková TEAM Plešovec  
ČTVEŘICE   389 Jan Rossmann TEAM Plešovec  
ČTVEŘICE   390 Stanislav Mlčoch TEAM Plešovec  
ČTVEŘICE   391 Ivana Martinčíková Jen tak na pohodu 12:40:00
ČTVEŘICE   392 Tereza Martinčíková Jen tak na pohodu  
ČTVEŘICE   393 Svatopluk Martinčík Jen tak na pohodu  
ČTVEŘICE   394 Milan Hrubča Jen tak na pohodu  
ČTVEŘICE   395 Marek Suchánek PRINCEZNIČKY :* 12:41:00
ČTVEŘICE   396 David Hruška PRINCEZNIČKY :*  
ČTVEŘICE   397 Vilém Dýčka PRINCEZNIČKY :*  
ČTVEŘICE   398 Jan Dýčka PRINCEZNIČKY :*  
ČTVEŘICE   399 Lucie Nitková AUTO-DREI 12:42:00
ČTVEŘICE   400 Pavel Dreiseitl AUTO-DREI  
ČTVEŘICE   401 Marek Porubský AUTO-DREI  
ČTVEŘICE   402 Petr Mitana AUTO-DREI  
ČTVEŘICE   403 Marek Znojil VSJ 12:43:00
ČTVEŘICE   404 Tomáš Dolák VSJ  
ČTVEŘICE   405 Michal Šťastný VSJ  
ČTVEŘICE   406 Martin Rojka VSJ  
ČTVEŘICE   407 Monika Škrabalová Škrabíci 12:44:00
ČTVEŘICE   408 Jan Škrabal Škrabíci  
ČTVEŘICE   409 Filip Škrabal Škrabíci  
ČTVEŘICE   410 Michal Škrabal Škrabíci  
ČTVEŘICE   411 Martina Žůrková Ženy a spratci 12:45:00
ČTVEŘICE   412 Michaela Divilová Ženy a spratci  
ČTVEŘICE   413 Filip Žůrek Ženy a spratci  
ČTVEŘICE   414 Lukáš Mačkal Ženy a spratci  
ČTVEŘICE   415 Jan Zbořil Not fast, just furious 12:46:00
ČTVEŘICE   416 Danica Králiková Not fast, just furious  
ČTVEŘICE   417 Pavel Šich Not fast, just furious  
ČTVEŘICE   418 Alice Fujak Not fast, just furious  
ČTVEŘICE   419 Daniel Uhlíř Šulínci 12:47:00
ČTVEŘICE   420 Karolína Kalovská Šulínci  
ČTVEŘICE   421 Dalibor Jehlář Šulínci  
ČTVEŘICE   422 Kateřina Tvrdá Šulínci  
ČTVEŘICE   423 Lucie Orlová Želvonohý 12:48:00
ČTVEŘICE   424 Kristýna Orlová Želvonohý  
ČTVEŘICE   425 Veronika Smolková Želvonohý  
ČTVEŘICE   426 Kristýna Novotná Želvonohý  
ČTVEŘICE   427 Tereza Korabová Akíčhita 12:49:00
ČTVEŘICE   428 František Luska Akíčhita  
ČTVEŘICE   429 Jan Vajnrajch Akíčhita  
ČTVEŘICE   430 Lenka Kunčarová Akíčhita  
ČTVEŘICE   431 Jaroslav Rudolf Šneci v běhu 12:50:00
ČTVEŘICE   432 Vaclav Burda Šneci v běhu  
ČTVEŘICE   433 Martin Rudolf Šneci v běhu  
ČTVEŘICE   434 Petr Masarik Šneci v běhu  
ČTVEŘICE   435 Michal Moravec STG Česká Třebová 12:51:00
ČTVEŘICE   436 Milan Moravec STG Česká Třebová  
ČTVEŘICE   437 Tomáš Miškolci STG Česká Třebová  
ČTVEŘICE   438 Alexandra Čiháková STG Česká Třebová  

 

Závod Kategorie Start číslo Jméno Příjmení Tým Start time
JEDNOTLIVCI ELITA 451 Marek Přikryl BARSET – čerpací technika s.r.o. 13:15:00
JEDNOTLIVCI ELITA 452 Tomáš Maloň Predator workout Brno 13:16:00
JEDNOTLIVCI ELITA 453 Martin Mořkovský 13:17:00
JEDNOTLIVCI ELITA 454 Michal Bauer Ostrava 13:18:00
JEDNOTLIVCI ELITA 455 Adam Přikryl Adam Přikryl 13:19:00
JEDNOTLIVCI ELITA 456 Aleš Velička HIEcamp.cz 13:20:00
JEDNOTLIVCI ELITA 457 Vojtěch Krakovič Ubožáci 13:21:00
JEDNOTLIVCI ELITA 458 Lukáš Foltýn STG Zlín 13:22:00
JEDNOTLIVCI ELITA 459 Dušan Jadrný STG Opava 13:23:00
JEDNOTLIVCI ELITA 460 Marek Trunda Predator Workout Olomouc 13:24:00
JEDNOTLIVCI ELITA 461 Andrea Klarová TeamJeseníky 13:25:00
JEDNOTLIVCI ELITA 462 Jakub Šimek Morek.cz 13:26:00
JEDNOTLIVCI ELITA 463 Jindřich Štipčák štipec 13:27:00
JEDNOTLIVCI ELITA 464 Petr Stenzel Já tu nejsem 13:28:00
JEDNOTLIVCI ELITA 465 Tomáš Gadula Já tu nejsem 13:29:00
JEDNOTLIVCI ELITA 466 Dominik Mokryš Já tu nejsem 13:30:00
JEDNOTLIVCI ELITA 467 Ivo Vrba Geroy team 13:31:00
JEDNOTLIVCI ELITA 468 Radek Sobek Nic 13:32:00
JEDNOTLIVCI ELITA 469 Vladimír Baše Solo 13:33:00
JEDNOTLIVCI ELITA 470 Iveta Marfláková STG Frýdek-Místek 13:34:00
JEDNOTLIVCI ELITA 471 Tomáš Zapletal All Strength Gym 13:35:00