GEROY | extrémní překážkový závod

Geroy logo
Geroy logo

AKTUALITY V ROCE 2023

Kdo byl na bedně, má nárok na slevu!

Zdravím nadšence závodu Geroy, 
především Vám všem děkuji za přízeň a účast na závodech v letošním roce. Každý, kdo se zúčastnil závodu – vyhrál sám nad sebou! A abych byl spravedlivý – ten kdo byl na „bedně“, má od nás ještě zvlášť cenu v podobě slevy na startovném na jeden závod v roce 2024 dle vlastního výběru, a to za umístění na 1., 2. a 3. místech ve všech dospělých kategoriích (mimo Junior a děti). Ve všech lokalitách příští rok… Beňov, Přerov, Tošovice a Frýdlant nad Ostravicí – za 1. místo 100% sleva ze startovného, za 2. místo 50 %, za 3. místo 25 % sleva od ceny startovného. Na který závod budete uplatňovat slevu, to je čistě na Vás.
Dle naší evidence výsledků, uvádím přehled závodníků a týmů dle lokality a slevy za umístění:

Postup při uplatnění slevy:
1. vyplníte registrační formulář na stránkách https://registrace.geroy.cz běžným způsobem až do konce. Výběr platby: převodem!
2. na e-mail: info@geroy.cz zašlete číslo Vaší registrace (resp. variabilní symbol), název lokality a Vaše jméno a příjmení.
3. kdo má 100% slevu, v systému označíme jako zaplaceno.
Při uplatnění slevy 50 % a 25 %, doplatíte převodem rozdíl v ceně, vždy podle aktuální vlny registrací (celkem budou 3 registrační vlny).
Z toho vyplývá, čím dříve se přihlásíte, tím lépe pro Vás

Registrace na všechny závody Geroy 2024 pro všechny lokality budeme spouštět začátkem listopadu.

Geroy zdar! Sasha

Slevy Geroy Přerov

Slevy Geroy Tošovice

Slevy Geroy Frýdlant nad Ostravicí

Slevy Geroy Beňov

STARTOVNÍ LISTINA BEŇOV
FRÝDLANT nad OSTRAVICÍ 2023

STARTOVNÍ LISTINA GEROY KIDS ULTIMATUM
BEŇOV 2023

STARTOVNÍ LISTINA GEROY
FRÝDLANT nad OSTRAVICÍ 2023

INSTRUKCE GEROY TOŠOVICE

JEDNOTLIVCI

Číslo

Čas startu

Jméno

Příjmení

Pohlaví

Tým

1

11:00:00

Michal

Šafránek

Muž

TRX bez hranic Prostějov

2

11:00:20

Karel

Antoš

Muž

Crtc

3

11:00:40

Jan

Strnad

Muž

STG Přerov

4

11:01:00

Libor

Jakeš

Muž

Kopřivnice

5

11:01:20

Eva

Kühnová

Žena

turbo želvy

6

11:01:40

Roman

Kühn

Muž

turbo želvy

7

11:02:00

David

Veselý

Muž

turbo želvy

8

11:02:20

Hana

Malantová

Žena

turbo želvy

9

11:02:40

Martin

Hollý

Muž

TAMI

10

11:03:00

Monika

Svinkaskova

Žena

Monika

11

11:03:20

Aleš

Gargulák

Muž

Otroki

12

11:03:40

Jiří

Kolář

Muž

Hammer OCR team

13

11:04:00

Petr

Outrata

Muž

3

14

11:04:20

Jan

Rychly

Muž

Lemry

15

11:04:40

Lucie

Káňová

Žena

Bohumín

16

11:05:00

Vojtěch

Černoch

Muž

Petřvalďak

17

11:05:20

Tereza

Studená

Žena

Predator Workout Brno

18

11:05:40

Jiří

Balcar

Muž

-

19

11:06:00

Daniela

Podolova

Muž

Šneci v běhu

20

11:06:20

Jan

Návrat

Muž

Jan Návrat

21

11:06:40

Gabriela

Osinová

Žena

DiSIng

22

11:07:00

Matěj

Hlubek

Muž

DiSIng

23

11:07:20

Sabina

Kamená

Žena

STG Havířov

24

11:07:40

Miloš

Hlaváček

Muž

Dragon Ball

25

11:08:00

Martin

Buksa

Muž

Martin

26

11:08:20

Martin

Petřek

Muž

Jajakamadeon

27

11:08:40

Jaroslava

Petřeková

Žena

Valašská banda

28

11:09:00

Martin

Stoklásek

Muž

Rafani

29

11:09:20

Dominik

Masařík

Muž

Rafani

30

11:09:40

Jakub

Chrastina

Muž

Rafani

31

11:10:00

Michal

Bielecki

Muž

To jsem já

32

11:10:20

Josef

Zaoral

Muž

lenochod

33

11:10:40

Lukáš

Tyl

Muž

Nukleární hovada

34

11:11:00

Tomáš

Hitka

Muž

Hajtkovci

DVOJICE

ČÍSLO

ČAS STARTU

Jméno

Příjmení

Kategorie

Tým

80

11:20:00

Zdeněk

Bučko

MIX

Ostravske kalače

81

11:20:00

Veronika

Bučková

MIX

Ostravske kalače

82

11:20:30

Andrea

Becha

MIX

Warriors

83

11:20:30

Jan

Janiga

MIX

Warriors

84

11:21:00

Milan

Hradil

MIX

H2

85

11:21:00

Iva

Hradilová

MIX

H2

86

11:21:30

Přemysl

Budík

MIX

Kvknik

87

11:21:30

Lucie

Budíková

MIX

Kvknik

88

11:22:00

Lucie

Pospíšilová

MIX

Jelita

89

11:22:00

Jakub

Zahradník

MIX

Jelita

90

11:22:30

Zdeněk

Obadálek

MUŽI

Lenoši

91

11:22:30

Jan

Zitta

MUŽI

Lenoši

92

11:23:00

Josef

Nakládal

MUŽI

Pepec_Martin_Team

93

11:23:00

Martin

Rusek

MUŽI

Pepec_Martin_Team

94

11:23:30

Katka

Hilová

MIX

Harfasport

95

11:23:30

Michal

Michalík

MIX

Harfasport

96

11:24:00

Miroslav

Konopčík

MIX

Konopčíkovi

97

11:24:00

Kateřina

Konopčíková

MIX

Konopčíkovi

98

11:24:30

Michal

Šafránek

MIX

M a M

99

11:24:30

Markéta

Smékalová

MIX

M a M

ČTVEŘICE

ČÍSLOČAS STARTUJménoPříjmeníPohlavíTým
13011:40:00PavelBujáčekMužBazooka Biyz
131- || -MichalBujáčekMužBazooka Biyz
132- || -JiříKřapaMužBazooka Biyz
133- || -MarekHanelMužBazooka Biyz
13411:41:00PetrKoňaříkMužBest of Flex-Fitness
135- || -OlgaJanáskováŽenaBest of Flex-Fitness
136- || -OtoPetrMužBest of Flex-Fitness
137- || -IvanZdráhalMužBest of Flex-Fitness

DOG JEDNOTLIVCI

KATEGORIE 2010-2011 + 2012-2013

ČÍSLO

ČAS STARTU

Jméno

Příjmení

Pohlaví

Tým

150

12:00:00

Andrea

Becha

Žena

Warriors

151

12:01:00

Jakub

Vaněk

Muž

CataRebels

152

12:02:00

Gabriel

Balog

Muž

Extreme Dog Race team

153

12:03:00

Jaroslav

Svoboda

Muž

Hledá se Dory

154

12:04:00

Eva

Plišťáková

Žena

Matka na TAHU @ Bucky

DOG DVOJICE

KATEGORIE 2014-2015 + 2016-2017 + do 2018

ČÍSLOČAS STARTUJménoPříjmeníPohlavíTým
18012:10:00KateřinaSkupieňováŽenaKružberská stopa
181- || -LucieNěmcováŽenaKružberská stopa
18212:12:00MonikaWarzeszkováŽenaMy 4
183- || -PatrikWarzeszkaMužMy 4

KIDS

KATEGORIE 2014-2015 + 2016-2017 + do 2018

ČÍSLOČAS STARTUJménoPříjmeníPohlavíTým
20012:45:00KornélieBučková

Dívka

Ostravske kalače
20112:45:30DominikaTomášková

Dívka

turbo želvy
20212:46:00FilipKühn

Chlapec

turbo želvy
20312:46:30TondaKühn

Chlapec

turbo dino
20412:47:00FilipAntoš

Chlapec

O
20512:47:30ErikRychly

Muž

Lemry
20612:48:00ZorkaRychlá

Dívka

Lemry
20712:48:30KarinSvinkaskova

Dívka

Kaja
20812:49:00ZuzanaSteigerova

Dívka

Esíčko
20912:49:30NikolSvinkaskova

Dívka

Nikol
21012:50:00ErikaBěčáková

Dívka

atletika FM
21112:50:30MatoušFaltýnek

Chlapec

Staráček

!!! ZMĚNA CEN ZÁVODŮ V TOŠOVICÍCH !!!

Snížili jsme cenu na 1 osobu/závod z 1200,- na 800,-.

INSTRUKCE GEROY 2023

Stáhněte si PDF s instrukcemi pro všechny závody GEROY 24. 6 2023

JEDNOTLIVCI

Start čísloStart TIMEJménoPříjmeníTým
111:00:00VítězslavPetříkFLA
211:00:20DavidSkálaFiaSka
311:00:40PetrMedMeďák
411:01:00KristýnyLauschováGEROY team
511:01:20MariánTchirRambo tym
611:01:40AndreaKlárováTeamJeseniky
711:02:00MonikaRajdlováZa lenochody
811:02:20ZdeněkMálekŠBV
911:02:40JanBlahoŠBV
1011:03:00JiříAberleWild Grizzly OCR Team
1111:03:20JiříHubíkFC Pivo
1211:03:40MilanKordulaFC Pivo
1311:04:00ŠtefanHitkaHitka
1411:04:20PetrŠvadlákOCR Trutnov
1511:04:40KubaMarekindividualista
1611:05:00PavelŠuráň.
1711:05:20VojtěchKrakovičUbožáci
1811:05:40PetrZubalíkBěžníci
1911:06:00JaromírKolářBěžnící
2011:06:20TomášTökölySplašené topánky
2111:06:40JakubDulaBOB
2211:07:00JanStrnadSTG Přerov
2311:07:20MilanŘehulkaPřemyslovice
2411:07:40TomášZbořilKeprník
2511:08:00MiroslavKonopčíkKeprník
2611:08:20NikolaLandsingerováTeam Keprník
2711:08:40JanKrálKRÁLOVI
2811:09:00PetrRajnohaRejsci
2911:09:20TomášRampulaTimi23
3011:09:40BeátaŠuslikováBee
3111:10:00DavidVondraDaVo
3211:10:20MarcelaNevrtalováBábina
3311:10:40ZuzanaNevrtalováZuuza
3411:11:00GabrielaMíškovámamka
3511:11:20BlazejStellaBSC
3611:11:40MilanRaszkaMilan
3711:12:00PetrGottwaldMattoni FreeRun
3811:12:20JaromírFlösslerExtra Brno
3911:12:40IvanZburSTG Kroměříž
4011:13:00PavelKorabikUjezdsko
4111:13:20PavelHašaFCS
4211:13:40FilipMalecBrettMal
4311:14:00AdamBrettschneiderBrettMal
4411:14:20MilošHlaváčekDragon Ball
4511:14:40TomášKobzaTK
4611:15:00VěraPřikrylováTJ Sokol Tovačov
4711:15:20DavidVychodil2 Mistři světa ve spaní
4811:15:40TerezaPlacháSTG Prostějov
4911:16:00DavidVodičkaSK Přerov
5011:16:20VeronikaTomečkováŽEŠOV
5111:16:40PetrOutrata.
5211:17:00VáclavKonečnýBanana team
5311:17:20LucieKotasováBanana team
5411:17:40NikolaHvizdovaBanana team
5511:18:00PetraDědkováSTG Kroměříž
5611:18:20JitkaBajerováStg Kroměříž
5711:18:40TomášDědekStg Kroměříž
5811:19:00LenkaVelebováŽádný
5911:19:20MichalŠafránekTRX bez hranic Prostějov
6011:19:40OndřejHauptFamily Rychvald
6111:20:00NikolaDedkovaFamily Rychvald
6211:20:20MartinNavaříkFamily Rychvald
6311:20:40VladimírBabejFamily Rychvald
6411:21:00MilanSamiecHlavně se nepos...
6511:21:20MartinBuksaMarrin
6611:21:40JanZezůlka#the_old_ocr_dogs
6711:22:00MichaelaChytilováBoženka
6811:22:20JanKuricFamily Rychvald
6911:22:40TomášMarkusBrumíci
7011:23:00JiříKolářHammer OCR team
7111:23:20DanielRosenbergBrumící
7211:23:40PetrVymětalTOP5
7311:24:00JitkaZvonkováTOP5
7411:24:20LucieGrecováTOP5
7511:24:40JiříKrejčíTOP5
7611:25:00JánGaľaTOP5
7711:25:20AlešVeličkaSKOB Ostrava
7811:25:40MichalKotulek.
7911:26:00AlenaHanákováHEPAL
8011:26:20PavelKlechHEPAL
8111:26:40HelenaMorávkováHEPAL
8211:27:00MichalPřikrylBeerMaster
8311:27:20KamilPetrBrumíci
8411:27:40NelaCísařováNelina
8511:28:00MiroslavZapletalŽádný
8611:28:20VeronikaPalisováOranžové Subaru
8711:28:40RichardPalisaOranžové Subaru
8811:29:00IvanZaťkoDartagnan
8911:29:20MarekMaceášikMarek
9011:29:40MartinaFerencováMartina Ferencová
9111:30:00ZdeněkŠmýdVracov
9211:30:20MarekMacúchVracov
9311:30:40RadekKosíkKos
9411:31:00MichalJandaSquash-hranice
9511:31:20VáclavSittaHomolak
9611:31:40PavelNovosadSTG Prostějov
9711:32:00JosefZaorallenochod
9811:32:20JanNávratJan Návrat
9911:32:40TomášWalachSTG HOLEŠOV
10011:33:00DominikKokyDom
10111:33:20PetrNěmčákFIGO
10211:33:40Josef MáčalaSlužby Macreal
10311:34:00Kamil Engel
10411:34:20MichalŠenk
10511:34:40PavelJeřábek
10611:35:00MiroslavDavid
10711:35:20MagdalénaZlámalová
10811:35:40TerezaStudená
10911:36:00JaroslavVacula
11011:36:20DavidKaprál
11111:36:40VojtěchČernoch
11211:37:00NatálieHradilová
11311:37:20OndřejMareček
11411:37:40MartinLiška
11511:38:00JanZittaLenoši

DVOJICE

KategorieStart čísloStart TIMEJménoPříjmeníTým
ŽENY13111:45:00JanaOtavováSlawex runners
.132.EvaMálkováSlawex runners
MIX13311:45:30FilipPírekKáťa a Fífa
.134.KateřinaDouškováKáťa a Fífa
MIX13511:46:00HanaJemelíkováTlustý pandy
.136.StanislavJemelíkTlustý pandy
MIX13711:46:30PetraBábkováSTG Prostějov
.138.RadovanBábekSTG Prostějov
MIX13911:47:00ZbyněkFrenzel83
.140.DanaRyšánková83
MIX14111:47:30KateřinaMaláskováFILOUŠÁCI
.142.MartinFiloušFILOUŠÁCI
MUŽI14311:48:00JakubHolýDvě nuly
.144.MarekMalíšekDvě nuly
MIX14511:48:30MilanHradilH2
.146.IvaHradilováH2
ŽENY14711:49:00MartinaJanáčováBojové helikoptéry
.148.LucieOrlováBojové helikoptéry
MIX14911:49:30JitkaChromčákováJitChrom2023
.150.StanislavVoštinkaJitChrom2023
MIX15111:50:00JanMáčelQUALITA
.152.VeronikaMudruňkováQUALITA
MIX15311:50:30JiříKalaQUALITA
.154.NelaKalováQUALITA
MIX15511:51:00KláraMáčalíkovíQUALITA
.156.TomášFrňkaQUALITA
MUŽI15711:51:30JiříNavrátilQUALITA
.158.RostislavKoutňákQUALITA
MUŽI15911:52:00DanielKalaQUALITA
.160.JakubMikelQUALITA
MIX16111:52:30TomášPtáčekLicking Unicorns
.162.AndreaNezmarováLicking Unicorns
MIX16311:53:00MartinMiklánekM+M
.164.MichaelaMiklánkováM+M
Junioři16511:53:30DominikMozolaNO WE WILL FALL
.166.PavelŠmejkalNO WE WILL FALL
Junioři16711:54:00KarolínaRychláKOS Krnov
.168.NatálieOlekšováKOS Krnov
MIX16911:54:30EvaHrabicováSK Žeravice
.170.MartinFilkaSK Žeravice
MUŽI17111:55:00JanStrakaBorůvkový koláč
.172.MichalKoupilBorůvkový koláč
ŽENY17311:55:30HanaVaňkováČaje
.174.MonikaPazderováČaje
MIX17511:56:00AdélaPitnerováTreba sebe vypic a žic!
.176.TomášValentaTreba sebe vypic a žic!
ŽENY17711:56:30SoňaPitnerováInseminátorka a Běžkyňa
.178.LuciePitnerováInseminátorka a Běžkyňa
ŽENY17911:57:00IvetaČervíkováThe best sestřenice
.180.MichaelaKozáčkováThe best sestřenice
MUŽI18111:57:30StanislavPytelNemakai
.182.MartinŠtablaNemakai
MUŽI18311:58:00PetrChvojkaChuck and Larry
.184.TomášDrábekChuck and Larry
MIX18511:58:30MichalKoláčekKoblížci
.186.EmílieKoláčkováKoblížci
MIX18711:59:00MartinŠafránekvšechno nejlepší
.188.MonikaDočkalovávšechno nejlepší
MIX18911:59:30VeronikaHitkováHajtkovci
.190.TomášHitkaHajtkovci
MIX19112:00:00PetrMitanaMjolníři
.192.NikolaRybkováMjolníři
ŽENY19312:00:30TerezaRýznarováPostrpoi
.194.NikolLanghammerováPostrpoi
MUŽI19512:01:00PavelRýznarBROTHERS TEAM
.196.MartinRýznarBROTHERS TEAM
MIX19712:01:30JanaHuslíkováOCR Čelákovice
.198.JaroslavHuslíkOCR Čelákovice
ŽENY19912:02:00VeronikaKozlovskaAnďa a Verča
.200.AndreaPavlůAnďa a Verča
MIX20112:02:30EvaJančíkováJá &Ty
.202.FilipJančíkJá &Ty
MIX20312:03:00DanielaČapkováČerní andělé
.204.MartinSoušekČerní andělé
MUŽI20512:03:30JanKolomazníkSINEP
.206.JanVeselýSINEP
ŽENY20712:04:00AlenaŠvarcováBěhny
.208.KristýnaJarábkováBěhny
MIX20912:04:30MarieVysloužilováMorenitas
.210.TomášTrojekMorenitas
MIX21112:05:00MiroslavVysloužilBěžím s Mírou
.212.HelenaTrojkováBěžím s Mírou
MIX21312:05:30AndreaMrtváŤap ťap
.214.PatrikTarnoczyŤap ťap
ŽENY21512:06:00DominikaFilipkováPÁRCI
.216.KláraPechováPÁRCI
MIX21712:06:30PetraVincenecováNoStress
.218.JaromírTruclaNoStress
MIX21912:07:00VeronikaVláčilováDžoubarda
.220.AdamOtáhalDžoubarda
MIX22112:07:30AnastázieNěmčákováSkippy
.222.MatějKytlicaSkippy
MIX22312:08:00KateřinaMrtváNamazanej blesk
.224.AdamKonečnýNamazanej blesk
MIX22512:08:30PatrikDivišSporťáci
.226.KláraDosedělováSporťáci
MUŽI22712:09:00PřemyslHvozdenskýLittle & Big Kardiak
.228.JakubZapletalLittle & Big Kardiak
ŽENY22912:09:30KarinMozolováHeKa team
.230.HelenaPetřvalskáHeKa team
MIX23112:10:00PavelŽemlaŽemlovky
.232.ZuzanaKrálováŽemlovky
MUŽI23312:10:30OndřejBouchalFotři v akci
.234.TomášHruškaFotři v akci
MUŽI23512:11:00JiříStrakošIN+IT
.236.RomanStrakošIN+IT
MUŽI23712:11:30JiříMacháčOdpadlíci
.238.TomášUrbánekOdpadlíci
ŽENY23912:12:00MichaelaTymelová(Ex)klusky
.240.PetraKlusová(Ex)klusky
MIX24112:12:30MarkétaHoráčkováHoráčci
.242.TomášHoráčekHoráčci
MUŽI24312:13:00PavelMacekValachbajk team
.244.TomášMinaříkValachbajk team
MIX24512:13:30JanaBortlová'Jack Daniel''s Team'
.246.MilanBortl'Jack Daniel''s Team'
MIX24712:14:00TomášChromekSLAWEX runners HaT
.248.HelenaChromekováSLAWEX runners HaT
MUŽI24912:14:30TomášDolákNa černo
.250.Jan RudolfDolákNa černo
MIX25112:15:00KarolínaKalovskáSchnitzel a princezna
.252.TomášPřemyslovskýSchnitzel a princezna
ŽENY25312:15:30LadaSvobodováLAPKA
.254.ApolenaChvátalováLAPKA
MIX25512:16:00PavelZbinovecWarriors
.256.ZdeňkaVlasákováWarriors
MUŽI25712:16:30PavelJurčaSchnitzel páni
.258.MichalKochaníčekSchnitzel páni
MUŽI25912:17:00Michal Šťastný2M
.260.MichalŠťastný2M
MIX26112:17:30MichalMichalíkSachasport team
.262.KatkaHilováSachasport team
MUŽI26312:18:00JiříLigačDIVOČÁCI
.264.RadekMiloDIVOČÁCI

ČTVEŘICE

Start čísloStart TIMEJménoPříjmeníTým
28112:25:00DušanHanákTokaheya
282.JakubŠneidrTokaheya
283.PetronelKyčmenTokaheya
284.PavlaŠebíkováTokaheya
28512:26:00AndreaBechaWarriors
286.JanBechaWarriors
287.MonikaStrádalováWarriors
288.JiříStrádalWarriors
28912:27:00LukášGottvaldA Tomáš Jedno
290.EvaChrástkováA Tomáš Jedno
291.MilenaVítováA Tomáš Jedno
292.HanaKramolišováA Tomáš Jedno
29312:28:00PavelDreiseitlAUTODREI
294.LucieNitkováAUTODREI
295.AnnaŠkařupováAUTODREI
296.MartinLívaAUTODREI
29712:29:00IvanZdráhalFlex
298.PetrKonaříkFlex
315.KateřinaKoňaříkováFlex
316.OlgaJanáskováFlex
29912:30:00JanSkypalaKAPEJAMA
300.JosefNovosadKAPEJAMA
301.MartinSolařKAPEJAMA
302.KarelDolakKAPEJAMA
30312:31:00MariePluhařováRychlý Kobry
304.BarboraOtáhalováRychlý Kobry
305.KláraIndrováRychlý Kobry
306.AdélaZdražilováRychlý Kobry
30712:32:00KateřinaDostálová3+1
308.LenkaKollnerová3+1
309.JitkaKopecká3+1
310.JiříKopecký3+1
31112:33:00VendulaStellováMATKY NA TAHU a TÁTA PO TAHU
312.EvaPlišťákováMATKY NA TAHU a TÁTA PO TAHU
313.TerezaLangsteinováMATKY NA TAHU a TÁTA PO TAHU
314.PavelLangsteinMATKY NA TAHU a TÁTA PO TAHU
31712:34:00RomanPetřekKapustňaci
318.MagdaSvaškováKapustňaci
319.TomášTeichmannKapustňaci
320.JanaFellerováKapustňaci
32112:35:00MarekŠefčíkLentilky
322.OndřejTomečekLentilky
323.TomášVeselskýLentilky
324.BlankaTschertnerováLentilky
32512:36:00MatyášFošumTým nevěsty a ženicha
326.MartinŠuťákTým nevěsty a ženicha
327.JakubŠuťákTým nevěsty a ženicha
328.TerezaKoutnáTým nevěsty a ženicha

KIDS - STARŠÍ

KATEGORIE 2010-2011 + 2012-2013

Start čísloStart TIMEJménoPříjmeníTým
100113:30:00YvetaNavrátilováYvča
100213:30:20AdamKalaQUALITA
100313:30:40JanKrálKRÁLOVI
100413:31:00TomášHlavačkaHC ZUBR Přerov
100513:31:20PavelDostálPája
100613:31:40LukášHeglasLuky
100713:32:00InkaFoktováSTELLA
100813:32:20DominikUlmaBobr team
100913:32:40OndřejButoraBobr team
101013:33:00LadislavVyhňákSK Hranice
101113:33:20LauraHrutkaiováDětská atletika Přerov
101213:33:40VanessaBortlová'Jack Daniel''s Team'
101313:34:00ErikaBěčákováatletika FM
101413:34:20TomášSukop
101613:34:40JanHrouzaKOS Krnov
101713:35:00JiříStrnadel
101813:35:20TobiášMarciniak
101913:35:40AliceMarciniak
102013:36:00VáclavŽáček

KIDS - MLADŠÍ

KATEGORIE 2014-2015 + 2016-2017 + do 2018

Start čísloStart TIMEJménoPříjmeníTým
105113:50:00EditaPetříkováFLA
105213:50:20AndělkaJeřábkováJeřabinky
105313:50:40EmaMáčelováQUALITA
105413:51:00PetrGottwaldMattoni FreeRun
105513:51:20CyrilSýkoraSprávná dvojka
105613:51:40EliškaGrygarováSprávná dvojka
105713:52:00EliškaRýznarováSISTERS TEAM
105813:52:20AdélkaRýznarováSISTERS TEAM
105913:52:40FilipTomečekSK Prostějov 1913
106013:53:00TomášStudenýSTELLA
106113:53:20MaxmiliánPlišťák... matky na TAHU synaček ????
106213:53:40MichalSvačinaTJ Sokol Vrchoslavice
106313:54:00TomášSvačinaTJ Sokol Vrchoslavice
106413:54:20AgátaBělánkováA & N
106513:54:40NinaVyhňákováA & N
106613:55:00BohuslavBělánekBB
106713:55:20DavidHrutkaiDětská atketika Přerov
106813:55:40SamuelMaceášikRodina
106913:56:00LeontýnaBrázdováPanda
107013:56:20LauraTomečkováTK Prostějov
107113:56:40StellaDočkalováSněhulák
107213:57:00AdamNitkaAUTO-DREI
107413:57:20JakubRychlýKOS Krnov
107513:57:40HelenaHrouzováKOS Krnov
107613:58:00SilvieLesáková
107713:58:20AnetteBubiková

Zde Vložte Text Nadpisu

ZMĚNA TRASY ZÁVODU GEROY 2023

Musíme oznámit změnu na trati závodu – úsek u laguny. 

Důvodem je, že ve stejný termín bude probíhat na bikrosové dráze mistrovství Moravy na BMX kolech, takže podél celé cesty od parku Michalov až k parkovišti na laguně budou stát auta, karavany, budou jezdit děti na kolech, kočárky, rodiče atd.
Proto z bezpečnostních důvodů byla doporučena změna trati a to následovně: od laguny směrem k baště U Dokládalů, pak po cyklostezce k lávce, a od lávky směrem k Ornitologické stanici a dále dle původního plánu.

VÝSLEDKY gauching 2023

DOSPĚLÍ - ŽENY

KategoriejménopříjmenítýmČasUMÍSTĚNÍ
DNikiMichailidisová


08:151
DMarkéta Ležáková


08:522
DKristýnaLauschováGeroy TEAM09:053
DVeronikaPalisová


09:444
DEvaPlišťákováMatky na tahu10:135
DDianaNavrátilováPam a Diana10:166
DLucieMatulováty&ja10:237
DNaděždaJančováMy dvě a KŘEN10:408
DHelenaBarboříkováGeroy10:419
DDanielaKřižákovábabky na shůzi10:4210
DDanaRyšánková3810:5511
DVeronikaPokornáOtrokovice11:3112
DSáraTomášková


11:4613
DKateřinaMichailidisová


11:5814
DJulieKubíkováKráličáci12:0515
DPavlínaDrachMy dvě a KŘEN12:2616
DPetraPassinger


12:5717
DJiřinaKubíkováKráličáci13:1018
DVendulaStellováMatky na tahu13:4619
DVeronikaBučkováOstravske kalačeDNS


DOSPĚLÍ - MUŽI

KategoriejménopříjmenítýmČasUMÍSTĚNÍ
HOndřejSoukeníkGauneři Zlín07:011
HAlešAbsolonp-ALI-č07:022
HJindřichBajtek


07:243
HFilipMelecTučapáci07:294
HVítězslavPetřík


07:305
HZbyněkFrenzel4507:566
HJanStrnadSTG Přerov07:567
HZdeněkDrahotuskýSTG Holešov07:568
HFilipVernerLumberjack warriors08:049
HJiříBalcar


08:2210
HDaliborMatějíčekTučapáci08:3211
HTomášWalachSTG Holešov08:3712
HMarek Zemánek


08:4513
HHynekOndráčekjá&ty08:4614
HDominikKoky


08:5315
HMartinJančaMy dvě a KŘEN09:1316
HLukášLorencKokyno09:2017
HDominikJurek


09:2018
HMichalBarboříkGeroy09:2119
HJakubZbranekbabky na schůzi09:4720
HJosefFusekSTG- Zlin09:5421
HIvanMatějíčekTučapáci09:5622
HRichardPalisa


10:0423
HRomanTalaš


10:2124
HMilanPassinger


10:4425
HFilipRichter


10:5126
HIvoTomášek


11:3627
HBlažejStella


12:2428
HTomášPolčákZlín12:3129
HZdeněkBučkoOstravske kalačeDNS


DĚTI - DÍVKY

KategoriejménopříjmenítýmČasUmístění
DLauraBřezinová


07:011
DLauraHrutkaiová


08:102
DSofieŠvehlová


08:283
DSimonaSoukeníkováGauneři Zlín08:364
DTerezaLežáková


08:595
DInkaFoktováStella09:286
DSáraSoukeníkováGauneři Zlín09:347
DGabrielaFaltýnkováMoje děti - Tvoje děti09:388
DKačenkaNetopilová


10:079
DEllaSázelová


10:5010
DBarboraHluzinováMoje děti - Tvoje děti14:0911
DAgátkaJurek


14:2012
DMarkétaVoříškováp-ALI-č15:1513
DKornélieBučkováOstravske kalačeDNS


DViktorieHnilicováVikyDNS


DĚTI - CHLAPCI

KategoriejménopříjmenítýmČasUmístění
HDominikSpáčil


06:421
HOndřejBajtek


07:372
HMarek Loučka


08:113
HJakubKoraba


08:154
HJanKožuch


08:255
HEliášFrenzel


08:586
HLukášBenešovský


09:077
HLukášBarbořík


09:088
HDavidHrutkai


09:129
HKryštofZemánek


09:5010
HAdamJanča


10:0511
HMartinLukášMoje děti-Tvoje děti11:0912
HAdamKoraba


11:3013
HMaxmiliánPlišťákMatky na tahu12:0314
HAlbertZapletal


12:0315
HTomášStudenýStella15:3216

NOVÝ PLAKÁT NA GEROY GAUCHING

GEROY GAUCHING

RELAX & SPORT & ZÁBAVA
PŘEROV 14. 5. 2023

  • Délka trati: cca 1,5+ km
  • Překážky: 10+
  • Převýšení: cca 50 m
  • Start/cíl/ zázemí: Velká Laguna Přerov

Občerstvení po závodě, v cíli | Originální medaile GEROY 2023 pro každého, kdo dokončí závod (pro registrované na místě může být univerzální medaile GEROY). | Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií.

VÝSLEDKY GROY DOG 2023

JEDNOTLIVCI DOG BEŇOV - MUŽI DO 40 LET

Startovní čísloVýsledný časVěkJménoPříjmeníKategorieTeamPořadí
10:42:10do 40 letPatrikDivišMužTým Tequila1

JEDNOTLIVCI DOG BEŇOV - MUŽI NAD 40 LET

Startovní čísloVýsledný časVěkJménoPříjmeníKategorieTeamPořadí
20:36:39NAD 40 LETTomášLopraisMužTomáš & Sendy1
30:41:29NAD 40 LETGabrielBalogMužExtreme Dog Race team2

JEDNOTLIVCI DOG BEŇOV - ŽENY DO 40 LET

Startovní čísloVýsledný časVěkJménoPříjmeníKategorieTeamPořadí
40:41:24DO 40 LETEliškaSovováŽenaEliška a Kim3
50:49:37DO 40 LETEvaPlišťákováŽenaEva (matka na TAHU) & Bucky6
60:32:16DO 40 LETTerezaPlacháŽenaTerry & Giro1
70:43:09DO 40 LETKristynaLauschováŽenaGeroy Team4
81:00:59DO 40 LETNikolaMatelováŽena 7
90:48:48DO 40 LETPetraTrudováŽena 5
100:38:07DO 40 LETKateřinaSkupieňováŽena 2

DVOJICE DOG BEŇOV - DO 80 LET

Start.čisloVýsledný časVěkJménoPříjmeníKategorieTeamPořadí
1 0:40:56do 80 letAndreaBechaŽenaWarriors2
1 0:40:57do 80 letJanBechaMužWarriors2
4 0:48:45do 80 letKarolínaBöhmováŽenaŠvestry4
4 0:48:46do 80 letLenkaBöhmováŽena Švestry4
70:56:18do 80 letJiriBiolekMužBioTeam7
70:56:18do 80 letKaterinaBiolkovaŽenaBioTeam7
6 0:46:55do 80 letMonikaWarzeszkováŽenaČerná střela3
6 0:46:56do 80 letPatrikWarzeszkaMužČerná střela3
8 0:39:14do 80 letEvaHorváthováŽenaHappy Team1
5 0:55:39do 80 letVáclavVilchesMužOlivky6
5 0:55:40do 80 letNikolaFialováŽenaOlivky6
30:49:40do 80 letVeronikaTakacsovaŽenaAPONI DOG RACE Team5
30:49:40do 80 letMariánŠvekušMužAPONI DOG RACE Team5

DVOJICE DOG BEŇOV - NAD 80 LET

Start.čisloVýsledný časVěkJménoPříjmeníKategorieTeamPořadí
2 0:44:39do 80 letPavlaŠatnáŽenaExtreme Dog Race team1
2 0:44:40NAD 80 LETRomanŠatnýMužExtreme Dog Race team1